חברי הוועד המנהל של עמותת קרן כגן:

שרה מרון  (יו"ר)

ד"ר שרה מרון, נולדה באנגליה למשפחה ציונית, עלתה ארצה בשנת 1965, מאז גרה בירושלים. ילדיה חיים בישראל, באזור המרכז. בעלת דוקטורט בבלשנות.
"מגיל צעיר עסקתי בהתנדבות זו או אחרת. הגעתי לקרן כגן בגלל היכרות אישית עם ד"ר הלנה כגן ועם דבורה בר-זמר, שהייתה במשך שנים ארוכות יו"ר קרן כגן. חינוך הוא נושא קרוב ללבי. לימדתי סטודנטים מבריקים באוניברסיטה וגם (לאחר השתלמויות במכון פוירשטיין) ילדים עם קשיי למידה, ומשנת 1998 לימדתי במשך כמה שנים ב-KLASS. נהייתי יו"ר קרן כגן אחרי שכיהנתי בתפקיד דומה בכמה מקומות, ולאחר ארבע שנים בוועד המנהל. המטרה שלי היא לוודא שהעמותה תעמוד על בסיס איתן ולהשאיר את הזירה לדור המשך, כך שכל עוד הצורך יהיה קיים, KLASS, שהוקם בשנת 1968, ימשיך להושיט עזרה לתלמידי בית ספר על מנת שיצליחו."

שוש אורנשטיין

אהובה ביאטוס

גמלאית של משרד האוצר ומתנדבת בארגונים שונים. החלה להתנדב במרכז כגן ב-2006.

"התחלתי ללמד את הילדים הקטנים והתאהבתי בהם מיד. הקשר אתם היה ממש תענוג. בחלקם לומדים בינתיים בתיכון ונהדר לראות אותם גדלים ומחכימים. אני חושבת שזו בהחלט נקודת ציון לפעולת העמותה שהילדים ממשיכים לבוא וליהנות ממה שמקבלים אצלנו ומכירים  תודה למורים ולמפעל בכלל."

 

יהודית בר זמר

ילידת ירושלים. מנהלת את מרכז הלמידה של קרן כגן מאמצע שנות ה-80.

"אני נהנת לראות את הצלחתם של תלמידנו . אני ממשיכה את דרכה של ד"ר כגן שכרופאת ילדים דגלה במניעה בכל התחומים. היא האמינה שיש למנוע בכל מחיר נשירת ילדים מבית ספר כי לאחר מכן הרבה יותר קשה להחזירם ללימודים ולמסלול נורמטיבי"

 

מיכאלה זיו

יועצת פדגוגית עצמאית, לאחר כשלושה עשורים כמורה, רכזת מקצוע ומנחת מורים, מיכאלה זיו משמשת כמנהלת הפדגוגיה והפיתוח המקצועי של צוות מרכז הלמידה. "אילו גרתי בירושלים, ברור שהייתי מתנדבת גם במרכז הלמידה. במצב הנוכחי, אני שמחה לבוא ולקיים סדנאות בהן אני משתפת את המורים בניסיוני המצטבר."

 

תמי נוימן

 

חברי וועדת ביקורת:

חיה ברטוב

גמלאית של עיריית ירושליים שם עסקה במשך כ-25 שנה בתפקיד ממונה על ביקורת מינהל ואירגון בלשכת מבקרת העירייה.
"מאז פרישתי מהעירייה ב-2010 אני מתנדבת בעמותה. קודם כל בעזרה לילדים במרכז הלמידה, ובנוסף חברה בוועדת הביקורת."

יהונתן קורנבלוט